İsu Telemedisin

HIM - QCARE Temel Yetkinlikler


QCare ürün ailesi geliştirme çalışmaları, 1995 yılında Brüksel, St.Luc. Üniversite Hastanesiyle ortaklaşa başlatıldı. Dolayısıyla ürün ailesi pratik uygulamanın içinden doğdu ve doğrudan modern bir Hastanenin medikal ve bakım ihtiyaçları için geliştirildi. HIM GmbH ilk günden itibaren tedarikçilerden bağımsızdır. Müşteriler için bu, kullanılan tıbbi teknoloji ve entegre edilen klinik sistemler bakımından tam bir karar verme özgürlüğü anlamına gelir.

QCare, yüksek performans ve alabildiğine yalın işletilebilirliğin kusursuz bir kombinasyonunu temsil eder. Departmanlar arasında kağıtsız ve güvenli iletişim, QCare ile basit hale gelmiştir. Bir kere kaydedilen veriler, müteakip departmanlarda gecikme olmadan görülebilir ve kullanılabilir.

QCare ICU: Basit iş süreci desteği, dokümantasyon ve değerlendirme

QCare ICU, yoğun bakım servisinizde hem dokümantasyonu ve hem de süreçleri destekleyen kağıtsız özel bir çözümdür.

Doktorun ve hasta bakım personelinin terapi ve tedavi planlamasını hızlandırır ve gerek online, gerekse hasta yatağında klinik seyir dokümantasyonuna imkân verir. QCare ICU, diğer sistemlerle (örneğin KIS, Laboratuar, PACS, Eczane) ve yine QCare’in kurulu olduğu diğer departmanlarla (örneğin acil servis, ameliyathane, ara bakım ve normal servis) otomatik veri paylaşır ve tıbbi cihazlardan otomatik veri alımı, iş süreci kalitesini artırır. QCare, tablete yüklü mobil çözüm olarak da rahatlıkla kullanılabilir.

QCare ICU, diğerleri yanında, örneğin TISS, SAPS, ICD, OPS kodlamasını ve doktor ve bakım raporlarını da (örneğin epikrizler) otomatize eder.

Bir diğer önemli artısı, ticari ve bilimsel ihtiyaçlar için değerlendirme belgelerini kolayca hazırlayabilme imkânıdır. Örneğin solunum desteği süreleri, yapılan ilave tedavi masrafları ve kullanılan ilaçlar otomatik olarak kaydedilir ve hasta dosyalarına işlenir. Performanslar şaşmaz bir kesinlikle hesaplanır ve faturalandırılır. Dolayısıyla QCare ICU ile kazanç artışı da mümkündür.

QCare ICU- Yoğum bakım servisinizde daha fazla güvenlik, zaman tasarrufu ve ekonomik kazanç sağlar.

Sonuçta seçimizi QCare’den yana yaptığınızda, piyasadaki en kullanıcı-dostu ve en gelişmiş HBYS’de karar kılmış olacaksınız.