İsu Telemedisin

Biziml


ISU Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi sağlık alanında yeni ve etkin teknoloji ile hizmetler geliştirmek ve Türkiye'de sağlık kurum ve kuruluşlarıyla, bireylerin hizmetine sunmak için kurulmuştur. Sağlık sektöründe öncü ve yenilikçi yaklaşımı, geliştirdiği veya getirdiği teknoloji ve altyapı ile yaşamı iyileştirmeye yönelik sağlıkta acil servisten, anestezi-ameliyathane ve yoğun bakım otomasyon çözümlerine, normal servis yatağına kadar olan orta seviyeli bakım hizmetlerinin veri yönetimi ve takip sistemi ile hastanelerde veri alınabilen tüm monitör ve cihazların entegrasyonu, dokümantasyonu ve tüm raporlama çalışmalarını elektronik olarak uluslararası sağlık standartlarına, İnsan ve hasta hakları,hekimlik etik değerlerine uygun olarak sunar.

ISU Sağlık Hizmetleri A.Ş. olarak şirket çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin uzun yıllardır sağlık sektöründe kazandıkları uluslararası tecrübeleri, sağlık kurumlarının, hekimlerimizin, sağlık mensuplarının ve klinik kullanıcılarımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Bu bağlamda şirketimizin kadrosunda sektörde yüksek deneyim ve bilinirliğe sahip farklı alanlarda yazılımcılar, biyomedikal mühendisler, donanım uzmanları vb. profesyonelleri bulunmaktadır. ISU Sağlık Hizmetleri A.Ş. işte bu profesyonel teknik kadrosu, kusursuz hizmet anlayışı ve teknolojik altyapısı ile sağlık kurum ve kuruluşlarının birçok alanında karşılaşılabilecek “Otomasyon İhtiyacı” için güvenilir ve özenli çözümler üretir.

Almanya başta olmak üzere Avrupa'nın pazar lideri; Belçika, Fransa, Hollanda, Avusturya, İsviçre, Romanya gibi ülkelerde önemli pazar payına sahip olan HIM ve PDMS yazılımı olarak QCARE ile uzmanlığı başta yoğun bakım (ICU),anestezi(AR),postanestezi(PACU),acil servis(ER),normal servis(Nursing),karmaşık bakım maliyetleri (PKMS) olmak üzere sağlık sektöründe liderliği hedefleyen ISU Sağlık Hizmetleri A.Ş. bu alanla güçlü ve dinamik ekibi ile sağlıkta otomasyon ve teknoloji alanında tüm yaratıcı çözümleri bünyesinde barındırırken, verimlilik esas hedefidir.

Çağdaş sağlık hizmeti sunumunun ileri bir aşaması olan Sağlıkta Otomasyon-Entegrasyon ve Telemedicine hizmetlerinin ülkemizde başarıyla uygulanıyor olması ISU Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin öncelikli hedefidir.